Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Zwembad Overdekt zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning |
Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio Mar del Plata hotel is gelegen maar 500 meter afstand van Playa Bristol en op 8 minuten van Monumento a Alfonsina Storni. Het hotel beschikt ook over privéparkeren.
Dit hotel is ook niet ver van Centraal Casino gesitueerd. Dit pand in Mar del Plata is 2 km verwijderd van Capilla Stella Maris geplaatst. Er is de Plazoleta Astor Piaazzola bushalte vlakbij dit hotel in Mar del Plata, op 5 minuten lopen hiervandaan.
Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio hotel beschikt over een terras en een keuken in elke unit.
Crans Montana is op 450 meter hier vandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Mitre848 km
- Natural Monument3419 km
- Edificio Palacio Eden1893 km
- Almafuerte3304 km
- Anexo Facultad de Ingenieria3408 km
- Capilla Divino Rostro2806 km
- Estatua de Astor Piazzola1891 km
- Monumento a la madre922 km
- Barrio Chauvin2948 km
- Teatro El Galpon de las Artes1675 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Strandtoegang
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement?
Als gasten bij Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Mar del Plata bezoeken, Playa Bristol (500 m) en Capilla Stella Maris, gelegen op 25 minuten loopafstand ervandaan. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement?
Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement de ontspanning ervaren met een overdekt zwembad. - ❓
Heeft dit appartement een keuken?
Ja, dit appartement bevat een ingerichte kitchenette. - ❓
Wat is de grootte van Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement?
Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement bestaat uit 65 vierkante meters. - ❓
Heeft Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement een eigen zwembad?
Hermoso Vista Al Mar Con Piscina Y Gimnasio appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.